Sposoby na płaski brzuch – odchudzanie, ćwiczenia i lipomasaż

kancelaria notarialna z Torunia profesjonalny notariusz umowy notariusz sporządzanie dokumentów
W jakich sprawach pomaga notariusz?
7 kwietnia, 2017
Adwokat Toruń kancelaria adwokacka alimenty na dziecko
Kiedy trzeba płacić alimenty? Pomoc profesjonalnego adwokata
8 kwietnia, 2017
Skuteczne odchudzanie toruń sposoby na płaski brzuch zabiegi wyszczuplające

Skuteczne odchudzanie toruń sposoby na płaski brzuch zabiegi wyszczuplające

Co zrobić, by mieć płaski brzuch?

Płaski brzuch jest marzeniem dużej liczby osób – zarówno pań, jak również mężczyzn. Fajnie by było w przypadku, gdyby był zjawiskowo umięśniony oraz nieco atletyczny (z tzw. „kaloryferkiem”). Brzuch to taka sfera ciała, na którą najmocniej zwracamy uwagę podczas treningu i przy wybieraniu różnych diet. Osoby, jakie niemało poświęcają uwagi własnej kondycji, mogą pochwalić się jędrnym, szczupłym brzuszkiem i triumfalnie krążą po plaży lub odpoczywają na leżakach nad jeziorkiem. Nie ma się czemu dziwić, gdyż brzuch jest taką strefą ciała, która hipnotyzuje płeć przeciwną. Można jednak przyuważyć takie osoby, którym w sumie nie zależy na nadmiernym negliżu oraz wcale nie pokazują tak swobodnie umięśnionego brzuszka. Nad kondycją należy pracować – nie ma co się oszukiwać.

Jeżeli myślimy, że będziemy wylegiwać się całymi popołudniami na sofie zamiast chodzić na aqua-aerobik bądź ćwiczyć w klubie fitness, wówczas nie ulega wątpliwości wcale nie urzeczywistnimy takiego pragnienia. Zamiast wzorzystego bikini albo kąpielówek, będziemy zobowiązani wkładać nieładne kostiumy, tankini ze spodenkami albo spodenki oraz t-shirt. Każdy stwierdza: weź się za siebie, dobre rezultaty da optymalna dieta oraz ćwiczenia. Jednak czy naprawdę? Czy jest to doprawdy takie naturalne, jak powiadają ludzie z boku? Czy wystarczy dieta zawierająca tylko warzywa oraz owoce, dużą ilość aktywności i co najistotniejsze – brzuszków, by móc chwalić się wszem i wobec płaskim brzuchem? Otóż nie bardzo. Odchudzanie w ogóle nie opiera się tylko na wspomnianych typowych rzeczach, lecz dodatkowo na genetyce, a mianowicie skłonnościach biologicznych.

Czy można schudnąć robiąc tylko brzuszki?

Absolutnie nie możemy uwolnić się od tkanki lipidowej wyłącznie w pewnym miejscu, wskazany jest kompletny wysiłek wszystkich partii ludzkiego ciała. Tłuszczyk magazynowany w ciele spala się proporcjonalnie, to znaczy – w każdej partii ciała współmiernie do liczby komórek tłuszczowych. Odchudzanie występuje wielostronnie, dotyczy całego ciała, natomiast materiały promocyjne, które mówią inaczej, najzwyczajniej w świecie koloryzują. Fundamentalną rolę pełni tutaj genetyka, ponieważ wybrane osoby posiadają większe skłonności do magazynowania tłuszczu wyłącznie przez to, iż ich rodzice, dziadkowie oraz różne inne osoby z rodziny, też miały z tym duży problem. W czasie wykonywania wyłącznie samych brzuszków bez wątpienia nie uwolnimy się od nieestetycznych fałdek, bowiem w rzeczonym czasie będziemy wykorzystywać niewystarczającą ilość energii. Brzuszki wzmacniają mięśnie w denerwującej nas partii i po czasie niekiedy może się okazać, że posiadamy tam więcej centymetrów aniżeli przewidywaliśmy. Muskuły nabierają siły (wykształci się nam stabilne oparcie), jednakże tłuszcz zostanie.

Alternatywne sposoby na pozbycie się tłuszczyku z brzucha

Prócz ustabilizowanej diety oraz treningu kompleksowego (a więc aktywności tyczących się wszystkich partii ludzkiego ciała, a nie tylko wybranej części), mamy możliwość skorzystać z specjalistycznego odchudzania w studiu modelowania sylwetki. Nie chodzi tu jednakże o to, by przez 24 godziny dawać się masować jakimiś niezwykłymi urządzeniami…i wybaczyć sobie owe sprawy wymienione powyżej. Wszystko musi obowiązkowo być ze sobą połączone – odpowiednia dieta, aerobik i terapie kosmetyczne, jakie uelastycznią naszą skórę, zlikwidują cellulit, skorygują fałdki w partiach, na które dieta i aktywność fizyczna w ogóle nie potrafią nic zaradzić.

Ostatnimi czasy takim ciekawym sposobem na wysmuklenie sylwetki jest przykładowo liposukcja bez skalpela przy użyciu innowacyjnego urządzenia Med 2 Contour Medical. Za jego pomocą możemy sprawnie usunąć tkankę lipidową z kluczowych obszarów, np. na biodrach. Chodzi tu mówiąc w skrócie nie tylko o fenomenalne wyszczuplenie po pojedynczym zabiegu, ale także zredukowanie miejscowej tkanki tłuszczowej. Wyjątkowa głowica zasysa w podobnych odstępach fragmenty skóry, natomiast ultradźwięki przerywają komórki lipidowe. Są one w krótkim czasie wyrzucane z organizmu poprzez limfę, zaś potem – przez wątrobę. Mamy możliwość też zaczerpnąć z Maximusa TriLipo, który koryguje wygląd skóry, jej jędrność, kształtuje figurę, leczy cellulit oraz zmniejsza miejscową tkankę lipidową. W przeciwieństwie do pierwszego, Maximus wpływa bynajmniej nie tylko na oporny miejscowy tłuszczyk, ale również na mięśnie. Zaś konkretnie: aktywizuje skórę właściwą, tkankę pod skórą i bicepsy, by szybko oraz sprawnie wyszczuplić ciało. Tłuszcz przybiera formę płynną, bowiem wpływają na niego fale radiowe. A to powoduje, że nasza skóra i muskuły są niesamowicie nagrzane. Takim urządzeniem mamy szansę też redukować intensywność zmarszczek naokoło oczu i ust, jak i wymodelować owal twarzy. Sporo osób decyduje się ponadto na zabiegi z wykorzystaniem endermologii, np. na masaż w wykorzystaniem próżni. To chyba najpopularniejsza możliwość, bo należy włożyć wyjątkowy kostium, a kosmetolog realizuje zabieg zasysającą głowicą, która „ześlizguje się się” po owym stroju.

Jeśli zaciekawił Cię ów artykuł, wyszukujesz ciekawego sposobu na pozbycie się opornej tkanki tłuszczowej w sumie nie tylko na brzuszku to kliknij w odsyłacz tutaj – Odchudzanie Toruń – a może przeczytasz właśnie to czego poszukujesz.

Komentarze są wyłączone.