Nowoczesne telebimy na imprezy masowe

prawnik toruń adwokat toruń odzyskiwanie alimentów na dziecko
Poszukiwany rzetelny i skuteczny adwokat w sprawie alimentów
21 kwietnia, 2017
filmy promocyjne z drona filmowanie dronem filmy reklamowe z drona toruń
Filmowanie i fotografowanie dronem
22 kwietnia, 2017
wynajem telebimów cena telebim wynajem telebim

wynajem telebimów cena telebim wynajem telebim

Masowa impreza nie może obyć się dzisiaj bez telebimu

W dzisiejszych czasach każda masowa impreza musi posiadać optymalną inscenizację audiowizualną. Tam, w jakich kluczowe są: przekaz telewizyjny, brzmienie i światło, z całą pewnością powinniśmy rozlokować nowoczesne – i niewątpliwie dobrej klasy – urządzenia transmisyjne. Specjalizacja rozrywkowa jest specjalizacją szczególnie trudną, bowiem każdy jeden spektakl lub widowisko sportowe powinno koniecznie spełnić życzenia większości uczestników. Tutaj oczywiście wyczekują oni na fantastyczne wydarzenie bez niepotrzebnych zakłóceń.

Telebimy to dziś wysoce nowoczesne i niezawodne urządzenia, za pomocą których można w trakcie imprezy masowej przedstawiać różnorakie treści, np. materiały promocyjne patronów. Tego rodzaju „monitory” stosuje się jako scenografię zdarzeń targowych, w czasie rewii mody, debatach oraz galach. Bardzo często można je zaobserwować w supermarketach, na wernisażach i obiektach sportowych. Mają szansę pełnić funkcję pierwszoplanową (tak jak na imprezach muzycznych) albo jako drugi plan (przykładowo w przypadku meczy piłki ręcznej). Odmiennym trikiem na użycie telebimów jest zamontowanie ich w płaszczyźnie publicznej na potrzeby przedstawiania materiałów reklamowych albo klasycznych wiadomości, m. in. warunków pogodowych.

Warto podkreślić, iż w zasadzie nie trzeba inwestować prywatnych środków finansowych w tak cenny sprzęt. Coraz powszechniej nawet duże korporacje korzystają z wynajmu telebimów, bowiem – najczęściej w pakiecie – uzyskują załogę techniczną, przykładowo do zamontowania wszystkich podzespołów przed uroczystością lub jego schowanie i przetransportowanie niedługo po nim. Dzięki mobilnej formy wyświetlacze możemy w przystępny sposób wysyłać w te lokalizacje, gdzie są dzisiaj potrzebne. Część firm, jakie solidnie zajmują się umieszczaniem takich wyświetlaczy, mogą zrealizować tę pracę w nieomal 45 minut. Możemy również dowolnie ustawić kąt nachylenia ekranu, jak również kręcić nim wokoło własnej osi.

Imprezy, na których nie może zabraknąć telebimu

Telebim do wynajęcia – albowiem w taki sposób częstokroć na wielu stronach internetowych określa się ekrany ledowe, które wypożyczają przeróżne przedsiębiorstwa – dobrze sprawdzą się na zjazdach naukowych. Niejednokrotnie komunikat nie może dotrzeć do wszystkich widzów (uciążliwe jest zgromadzenie ich w jednym obszarze), a ekrany ledowe skutecznie zmniejszają taki kłopot. W dodatku wszyscy obserwatorzy mają szansę faktycznie brać udział w naradzie, a więc na żywo zadawać pytania.

Wydarzenia i akcje na świeżym powietrzu, m. in. gale, to dodatkowe widowiska, na jakich powinny być ustawione wyświetlacze ledowe. Treść powinien „dojść” do ogromnej rzeszy uczestników oraz w sumie nie musi być skumulowany w najistotniejszym obszarze. Nierzadko obok pojedynczego głównego telebimu przygotowuje się kilka niezależnych w przeróżnych rejonach miasta, które zatrzymują dodatkowych widzów. Czasami takim zdarzeniem będzie wieczór z kabaretami, zaś niekiedy koncert znanego zespołu. W pierwszej sytuacji rzeczywiście mogą wystarczyć dwa lub trzy telebimy, na których będą koncentrować swoją uwagę odbiorcy z najdalszych stref miasta. W przypadku koncertów uzasadniona jest specjalistyczna scenografia, która opiera się na zainstalowaniu najwyższej jakości sprzętu odpowiadającego za doskonały dźwięk, podświetlenia, efektów teatralnych (np. licznych laserów).

Telebimy na co dzień

Ekrany led są perfekcyjnym rozwiązaniem nie tylko na ogromne widowiska, które zbierają setki bądź tysiące mieszkańców. Widzi się je na co dzień, przykładowo w knajpach czy w ogródkach dla klientów barów. Te osoby, jakie z dowolnego powodu w sumie nie mogą znaleźć się w nowym miasteczku na atrakcyjnym zdarzeniu sportowym, powinny bezproblemowo „rozłożyć się” w tzw. „strefie kibica” oraz kierować wzrok na relację z turnieju bliskiej drużyny. Uczestnicy imprezy mogą wówczas liczyć na najznakomitszą klasę transmitowanego obrazu oraz intensywne emocje. Zwykle przedsiębiorstwa, które dzierżawią przytoczone telebimy, oferują ponadto zadaszoną arenę, ławostoły, przystawki i dania główne i multum dodatkowych rozrywek.

Ile trzeba zapłacić za wynajęcie telebimu?

W przypadku kiedy chcemy zakupić telebim, wtedy odpłatność będzie chwiać się orientacyjnie od 11 tys. do 60 tys. złotych. Doskonałej jakości, ogromne telebimy będą generowały koszt od około 47.000 zł w górę. Bez wątpienia bardziej kalkuluje się wypożyczyć telebim (szczególnie, jeśli przedsięwzięcie będzie miało charakter epizodyczny). Po napisaniu w Google, np. zdania „telebim wynajem”, mamy możliwość zaobserwować, że opłaty wypożyczenia telebimu sportowego zaczynają się w przybliżeniu od 100 zł za dobę. Wszystko w praktyce zależy od określonej propozycji (oraz liczby wypożyczonych ekranów LED), a także rozmiaru czynności znalezionej firmy.

Jeżeli zajął Cię ten materiał oraz pragniesz dowiedzieć się o wiele więcej o scenografii wizyjno-dźwiękowej na rozmaite imprezy, kliknij w odnośnik po prawej stronie – Wynajem telebimów – a pewnie znajdziesz to, czego akurat wyszukujesz.

Komentarze są wyłączone.