Kostka brukowa toruń uslugi brukarskie - beton dekoracyjny
Układanie kostki brukowej Toruń
Wrzesień 15, 2020
Kupujemy dom od developera -domy na sprzedaż toruń
Kupujemy dom od developera
Wrzesień 15, 2020
enova 365 wdrożenia oprogramowania dla firm program księgowy do produkcji

enova 365 wdrożenia oprogramowania dla firm program księgowy do produkcji

System enova365 to nowoczesny system ERP, który sprawi, że zarządzanie firmą staje się proste i kompleksowe. To interaktywne środowisko, wykorzystujące zbiorczą bazę danych, składające się z modułów dopasowanych do wymagań każdego rodzaju przedsiębiorstwa. Jego producentem jest firma Soneta, która posiada ugruntowaną pozycję na rynku polskim, dzięki przeszło 20 letniemu doświadczeniu w branży oraz innowacyjności stosowanych metod technologicznych.

Co to znaczy ERP?
System ERP czyli z angielskiego Enterprise Resource Planning to absolutnie responsywny system, podzielony na moduły połączone ze sobą stale, integrujących i pomagających rozporządzanie zasobów przedsiębiorstwa. Dobrany do rozmiaru działalności, ze względu na możliwość wyboru modułów oraz poszerzenia ich ilości z uwagi na format potrzeb.

Jak system enova365 działa na przedsiębiorstwo?

Środowisko ERP pozwala na kompleksowe zarządzanie firmy, wspiera sterowanie biznesem oraz przegląd danych. Obejmuje wszystkie ramy działania, połączone z zarządzaniem finansami, księgowością, marketingiem, sprzedażą, zakupami, zapasami, magazynem, produkcją, serwisem czy projektami. Upraszcza dojście pracowników do danych, ale równolegle pilnuje ich bezpieczeństwa, funkcjonując w zgodzie z polskimi przepisami prawnymi, przystosowuje się do zmieniających się przepisów.

Dla jakich firm przeznaczony jest system enova365?

System ERP enova365 jest odpowiedni zarówno dla małych, średnich jak i dużych firm. Bez względu na to, czy przedsiębiorstwo jest we wczesnej fazie rozwoju, czy cieszy się utwierdzoną pozycję w branży, enova365 proponuje praktyczne trzy podstawowe pakiety modułów – srebrny, złoty lub platynowy, które w razie konieczności można powiększyć o następne moduły. Dzięki temu system enova365 dostosowuje się do przedsiębiorstwa każdej wielkości.

W jaki sposób działa system ERP?

Chociaż moduły mogą funkcjonować indywidualnie, taka sama baza danych dla każdego z kupionych modułów, dostarczana przez producenta enovy365, pozwala na udostępnianie informacji dostępnych dla wszystkich upoważnionych pracowników w każdym dziale firmy, gdy jest to konieczne. Używanie systemu umożliwia wprowadzanie schematów procedur pracy, przydzielanie obowiązków oraz wypisywanie raportów i zestawień. Działa: składując, magazynując i analizując dane, w taki sposób, by jak najwydajniej udoskonalić wymianę informacji i uprościć wszelkie procesy biznesowe. Standaryzacja procesów ułatwia pracę, a mechanizacja czynności pomaga wyeliminować błędy ludzkie.

Dlaczego warto pobrać system enova365?
enova365 jest pierwszym w Polsce funkcjonalnym systemem, proponującym usługę korzystania z systemu ERP, na urządzeniach nie tylko stacjonarnych, ale także mobilnych. System jest również dostępny online oraz w chmurze, dzięki czemu firma korzysta z danych gdziekolwiek tego potrzebuje.

Jak wprowadzić system ERP enova365?
Do wdrożenia systemu enova365 nie nie jest wymagana specjalistyczna wiedza IT. Firma ma możliwość spotkania z autoryzowanym partnerem, który zarekomenduje moduły, jakie będą najbardziej funkcjonalne dla przedsiębiorstwa, a wraz z podjęciem decyzji o zastosowaniu systemu, firma wdrażająca instaluje po czym konfiguruje wskazane moduły oraz aranżuje szkolenia z obsługi systemu dla każdego z pracowników.

Sposoby licencjonowania

Kupno licencji

Wybór tego klasycznego rozwiązania oznacza, że firma zostaje dożywotnim posiadaczem licencji. Dodatkowo w cenie zakupu uwzględnia się roczną gwarancję. Licencja zezwala na ciągłe aktualizowanie systemu do nowych wersji. Taki układ usatysfakcjonuje tych, którzy preferują zakupy na własność albo pozyskali leasing bądź dotację na wdrożenie systemu.

Abonament

Abonament daje możliwość wynajęcia systemu do korzystania wybranych modułów, w oparciu o miesięczne opłaty. Ta opcja została skonstruowana zwłaszcza dla małych i średnich przedsiębiorstw z dynamiczną strukturą zatrudnienia.

System w chmurze

System w chmurze to kolejna oferta usługowa. W cenie abonamentu znajduje się wynajem modułów wraz z serwerem w chmurze Microsoft Azure, aktualizacjami i backupami. Taki sposób licencjonowania rekomendowany jest dla przedsiębiorstw, które nie chcą inwestowania w bazę IT.

Największe zalety korzystania z systemu enova365

Korzystając z systemu enova365, przedsiębiorstwo otrzymuje przede wszystkim wysokie bezpieczeństwo magazynowania danych. Funkcjonalność systemu oddziałuje na operatywne zarządzanie czasem pracy, zmniejszenie kosztów działalności oraz zminimalizowanie ryzyka błędu. Z kolei przyspieszony dostęp do analiz biznesowych oraz wszelkich informacji, pozwala na działanie na najwyższym poziomie. Skalowalność systemu i możliwość rozbudowy pakietu oznacza, że system rośnie wraz z przedsiębiorstwem, a wszystko to w granicach wygodnego abonamentu. Enova365 staje się wspaniałym partnerem w biznesie.

wdrożenia enova

Komentarze są wyłączone.