Planowanie wesela – DJ, wodzirej czy konsultant ślubny?

adwokat bydgoszcz dobry prawnik kancelaria adwokacka długi
Pomoc adwokata – nowe i stare długi
3 maja, 2017
Kruszywa Warszawa – Kruszywa drogowe i budowlane – Tłuczeń Warszawa
Kruszywa – rodzaje i zastosowanie
24 maja, 2017
dj na wesele dj na wesele warszawa oprawa muzyczna imprez

dj na wesele dj na wesele warszawa oprawa muzyczna imprez

Jak zrobić wesele samodzielnie?

Już niedługo ten ważny dzień, a Ty po prostu nie wiesz co po kolei robić? Zwykle przed dwójką osób, które chcą wziąć ślub, wyłaniają się dwie propozycje: albo we własnym zakresie zaaranżują cały ślub i wesele, albo powierzą wypełnienie tego zadania fachowcom – a więc organizatorom ślubów. Jeżeli chodzi o zaplanowanie wesela na własną rękę, to pożądany jest właściwy dystans do całej sprawy, kłopotów i klasycznych trudności, które będą pojawiały się znienacka. Musisz w takiej sytuacji planować wszystko według uniwersalnej sentencji „co masz zrobić jutro, zrób dziś”. Im prędzej podejmiesz przygotowywanie wszystkich drobiazgów, które mają pojawić się w czasie ceremonii ślubu oraz uczcie weselnej, tym mniej w rezultacie będziesz się martwić. Zwłaszcza tym, iż w tak ważnej chwili na pewno coś pójdzie źle – zrobiony przez teściową duży tort poleci na podłogę, zgubią się obrączki bądź jakiś z przyszłych uczestników nie będzie miał gdzie nocować. By zdążyć z planowaniem wszystkiego na czas, musisz obowiązkowo rozważyć co najmniej kilka kwestii. Ułatwi to diagram przygotowań, ponieważ wtedy w jakiejkolwiek chwili będziesz posiadać sposobność do niego spojrzeć i sprawdzić, czy wszystkie kroki są już zrobione.

Jeżeli jesteś niezdecydowany, jaką propozycję wybrać, np. który DJ na wesele będzie najatrakcyjniejszy, wówczas wykonaj tak dużo telefonów, ile będzie trzeba. Wcale nie obawiaj się zwracać z pytaniami, słać wiadomości e-mail i przesyłać formularzy zgłoszeniowych. Wyłącznie wtedy wykonawca może dobrać ofertę do Twoich oczekiwań. Nie akceptuj od razu pierwszej propozycji, ponieważ potem może stać się widoczne to, że inny DJ-wodzirej ma coś znacznie fajniejszego do zaproponowania. Jeśli masz na uwadze DJ-a porównaj z sobą wszelkie propozycje oraz zupełnie nie demobilizuj się tym, że w niektórych przypadkach może bynajmniej nie być w nich tego, czego naprawdę chcesz. Często orkiestra, DJ-e, wodzireje oraz inni wykonawcy są w stanie urzeczywistnić Twoje życzenia oraz kierować się podpowiedziami, jakie dostaną, przykładowo kiedy chodzi o piosenkę na potrzeby pierwszego tańca. Możesz również zasugerować się znajomymi, jacy najpierw sami urządzali omawianą imprezę. Może oni będą mieli namiary na dobrego DJ-a.

Musisz jak najszybciej także opracować niesamowicie obszerny scenariusz ślubu oraz uroczystości weselnej w taki sposób, ażeby żadnej rzeczy nie przeoczyć. Możesz to utworzyć w standardowym kalendarzu bądź z wykorzystaniem tablicy powieszonej na ścianie, na jakiej będą napisane wszystkie ważne sprawy. Podczas ceremonii ślubnej i przyjęcia możesz zapytać świadków, aby bacznie pilnowali, żeby wszelkie niespodzianki rozgrywały się zgodnie z grafikiem. W przypadku kiedy zapadła decyzja, żeby wynająć DJ-a, który równocześnie ma zdolności wodzireja, wtedy możesz także jemu wskazać oddzielne zadania.

Do kogo można zwrócić się o pomoc w planowaniu wesela?

Jeżeli w ogóle nie jesteś w stanie zaaranżować ślubu i uroczystości weselnej na własną rękę, jest to dla Ciebie zbyt trudne wyzwanie, wtedy możesz poprosić o wsparcie konsultanta ślubnego (który zajmie się technicznymi sprawami) oraz DJ-a z doświadczeniem. Doradca ślubny pozyska salę weselną, opracuje menu, wybierze elementy zdobnicze do Kościoła oraz mnóstwo innych „szczegółów”. DJ na wesele będzie miał pieczę nad wspaniałą muzyką oraz niespodziankami dla przyszłych uczestników. Również on będzie określał porządek konkretnych wydarzeń,

zapraszał wszystkich do zabawy, miał zbawienny wpływ na aurę oraz dawkę ciężkiego dymu w czasie pierwszego tańca. Celem konsultanta ślubnego jest po prostu odciążenie Państwa młodych w przygotowaniach do ceremonii ślubnej, natomiast DJ jest i wypełnia swoje zadania już na przyjęciu weselnym (a mianowicie w miejscu, w którym doradcy ślubnego już nie ma).

Poniżej znajduje się film, na którym możesz zobaczyć przyjecie weselne z DJ-em

DJ-konferansjer za pewne absolutnie nie jest nieodzowny w Kościele wówczas, gdy wygrywany jest Marsz Mendelssohna. Bez niego tymczasem żadna impreza nie będzie posiadało tak znakomitej atmosfery, należytej dozy komizmu i zabaw, na które czekają wszyscy zaproszeni. Zanim wyłonisz konkretny repertuar na własne wesele, przeanalizuj sobie starannie taką rzecz:chcesz zaspokoić osobiste wymagania czy przybyłych gości? Niewłaściwie dopasowana muzyka jest w stanie skutecznie zepsuć każde przyjęcie. Uczestnicy w niniejszej sytuacji najzwyczajniej w świecie siedzą przy zachęcających daniach, spożywają to, co jest na nim postawione oraz rozprawiają ze sobą. Część piosenek powinna być oczywiście taka, jaka Tobie odpowiada. Należałoby też ulokować parę przyśpiewek, przy których mają szansę ucztować najmłodsi i najstarsi reprezentanci rodów.

Pierwszy taniec jest na uroczystości weselnej wyjątkowo istotny, więc ustal z DJ-em, jaki kawałek ma być odegrany i w jakim tonie. Obecnie szczególnie atrakcyjny stał się ciężki dym, przy użyciu którego tańczący wyglądają jakby tańczyli w chmurach. Obsługę przedstawionego urządzenia lepiej zostawić fachowcom, bo oni dobrze wiedzą, w jakim czasie urządzenie ma zacząć działać oraz jakiego typu wkład musi się wewnątrz znaleźć. Może to uczynić z pewnością cieszący się popularnością DJ na weselu, który posiada zaprezentowany sprzęt i potrafi go wykorzystać.

Jeżeli interesuje Cię problematyka weselna, a konkretniej oprawa muzyczna, która musi obowiązkowo się na nim znaleźć, wejdź w odsyłacz obok – DJ na wesele

Komentarze są wyłączone.