Dekoracje weselne kościołów Toruń

Zabiegi stomatologiczne Toruń cennik
Zabiegi stomatologiczne Toruń
Sierpień 16, 2019
Liposukcja bez skalpela - bezoperacyjne usuwanie tkanki tłuszczowej laserem
Liposukcja laserowa Toruń
Sierpień 29, 2019
Dekoracje weselne - swietlne kwiatowe balonowe - dekorowanie sal kosciolow samochodow

Dekoracje weselne - swietlne kwiatowe balonowe - dekorowanie sal kosciolow samochodow

Planowanie ślubu nie odbędzie się, bez planowania dekoracji na wesele, które uświetnią każdą część ceremonii. Ogromny wybór dodatków, jakimi można uświetnić wystój kościoła, sali czy samochodu, będzie pomocą w przygotowaniu wymarzonej uroczystości. Dekoracje weselne nie muszą być jednak wyszukane, ani drogie, by były doskonałym elementem wystroju , robiły wrażenie i były miło wspominane przez gości. Najlepiej zdecydować się na takie elementy, jakie będą odpowiadały parze młodej oraz podkreślą charakter imprezy.

DEKORACJE ŚLUBNE DO KOŚCIOŁA

Podstawowym celem dekoracji ślubnych w kościele jest stworzenie niesamowitego nastroju. Dostosowuje się je do wnętrza budynku, by mogły dodać piękna i wyjątkowości ceremonii ślubnej, trzeba pamiętać, że nie może być ich przesadnie dużo, żeby nie zakłócały wizerunku świątyni. Dekoracja kościoła bazuje głównie na dekoracji ołtarza, drogi do niego oraz bocznych naw. W tym celu najbardziej sprawdzają się świece, kwiaty i szarfy.

Świeczki, świeczniki, latarenki

Świece nadają wnętrzu niepowtarzalny klimat, zwłaszcza w półmroku panującym w kościele. Dobre rozplanowanie ustawienia, pozwoli na niesamowite oświetlenie wystroju. Trzeba jednak pamiętać, by były one poukładane z głową, aby nie zawadzały gościom w komfortowym poruszaniu się oraz nie stanowiły zagrożenia. Dostępnych jest wiele ciekawych świeczników i latarenek, które nie tylko dodadzą uroku wystrojowi, ale też zabezpieczą przed ściekaniem wosku.

Szarfy, wstęgi, dywany

Zwykle wstęgi i szarfy wykonuje się z tiulu lub satyny. Rozwiesza się je podłużnie względem ławek, żeby ukształtować korytarz, jakim para młoda przejdzie do ołtarza lub przy samym ołtarzu. Szarfy mogą być nieozdobione, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by dodatkowo udekorować je kokardami, kwiatami albo innymi ozdobami.

Dodatkowo drogę do ołtarza można wyłożyć chodnikiem lub dywanem, który uświetni wygląd przejścia oraz doda mu eleganckiego stylu. Zwykle takie dywany są w kolorze czerwonym lub białym.

Płatki, kwiaty, bukiety

Bukiety i kwiaty mają szerokie zastosowanie. Będą doskonałe w każdym z miejsc, które para młoda zamierza ozdobić. Trzeba też pamiętać, że lepiej postawić na mniej kwiatów żywych oraz nie stosować sztucznych. Kwiaty będą dobre przy ławach oraz przy ołtarzu. Często rozsypuje się płatki kwiatów na drodze do ołtarza. Warto nie przedobrzać z ilością dodatków. Dywan i płatki jednocześnie mogą stać się przesadą.

Kwiatowe pergole

Pergole są kwiatowymi łukami wyłożonymi kwiatowymi kompozycjami, które można ustawić nie tylko w kościele. Ta dekoracja weselna poprawi też wystrój sali albo będzie przyjemnym tłem do sesji zdjęciowej. Niestety, to jedna z kosztowniejszych ozdób.

SAMOCHODOWE DEKORACJE ŚLUBNE

Dekorując samochód też można popisać się kreatywnością. By ta inicjatywa nie kończyła się na wynajęciu limuzyny, można ją także udekorować różnego rodzaju spersonalizowanymi dodatkami.

Kwiaty, puszki, wstążki

Wciąż do najpopularniejszych weselnych ozdób samochodowych należą puszki, kwiaty oraz wstążki. Puszki przypina się do tyłu auta i są one dostępne w różnych kolorach i wzorach i mogą mieć zabawne nadruki. Równie wysokim zainteresowaniem ciągle cieszą się także wstęgi na maskę auta, które można ozdobić kwiatami, kokardami, koralikami nawet balonami i innymi drobnymi ozdobami.

Naklejki i tablice rejestracyjne

Zarówno tablice rejestracyjne jak i naklejki można kupić w gotowych oraz spersonalizowanych formach. Da się je zamówić z atrakcyjnymi grafikami ślubnymi, które wpasują się w przewodni motyw uroczystości, a także imionami, datą ślubu, czy zabawnymi tekstami.

DEKORACJE SALI WESELNEJ

Dekoracje weselne, które przystroją salę weselną, są szczególnie ważnym elementem, o którym trzeba zdecydować, organizując ślub. Głównym priorytetem jest przystrojenie stołów, a później otoczenia i części przeznaczonej na tańce. Dużą rolę spełniają tu zwykle kompozycje kwiatowe, choć w nowoczesnych projektach, dobrze sprawdza się też gra świateł scenicznych, które nadadzą niesamowitą atmosferę. Wszystko zależy od motywu przewodniego, jaki interesuje parę młodą.

Otoczenie

Wystrój otoczenia zazwyczaj bazuje na przewodnim motywie wesela. Inaczej zostanie udekorowana z uwagi na miejsce wesela, inaczej w zależności pory roku i upodobań młodej pary. Każdy z tych elementów musi wzajemnie współgrać tak, by utworzyć niepowtarzalny klimat. W tym przypadku istotny jest dobór kwiatów, oświetlenia, dekoracyjnych materiałów i wszelkich wiszących dodatków np. balonów, girland, czy rozet.

Stoły

Stół z zazwyczaj ma największą liczbę dekoracji ślubnych, dlatego przystrojenie go wymaga troski o detale. Wśród najważniejszych dekoracji na stół są nie tylko winietki, piękne serwetki, czy zastawa stołowa. Znajdują się tam również drobne podarunki dla gości, obrusy, i bieżniki, aranżacje kwiatowe i świece. Dostępne są również zabawne dodatki, jak na przykład menu, regulaminy wesela czy podziękowania.

Krzesła

W przypadku krzeseł najczęściej wykorzystywaną dekoracją weselną są pokrowce, jakie dobiera się pod względem kolorów i wzorów. Ponadto jest wiele ofert kokard, wstążek, ciekawych zawieszek, drobnych świateł, girland i oczywiście kwiatów, którymi można przystroić siedzenia dla pary młodej oraz dla gości.

Dodatki

Wśród różnych dodatków, często dostępna jest także księga gości na specjalne życzenia oraz plakaty i ankiety, które będą wzruszającą pamiątką. Z kolei fotobudka uświetni wesele, dzięki śmiesznym rekwizytom do zdjęć. Ofert z dekoracjami na wesele jest dużo i z pewnością każda para znajdzie coś w swoim guście.

Dekoracje weselne

Komentarze są wyłączone.